Tuesday, October 3, 2023
HomeLajmeÇaj detox sa herë që keni ndjesinë e fryrjes së barkut

Çaj detox sa herë që keni ndjesinë e fryrjes së barkut

Google search engine

Një nga shkaktarët krysorë, që ju ndiheni të fryer dhe të shqetësuar nga gazrat janë: konsumimi i alkoolit, ushqimet e shpejta dhe ëmbëlsirat.

Google search engine

Pastrimi adekuat i zorrëve është shumë më i lehtë se që e keni menduar.

Google search engine

Në vend të ndonjë trajtimi të shtrenjtë apo me barna, që kanë efekte të dëmshme anësore, ju mund t’i pastroni zorrët duke përgaditur një çaj detox.

Google search engine

Përgaditja e këtij çaji përfshinë disa përbërës shumë të thjeshtë dhe aspak të kushtueshëm. Duke përdorur gjysmë luge shafran të Indisë, piper të zi, pluhur xhenxhefili dhe 1 lugë mjaltë, ju do të arrini të krijoni një kombinim perfekt për të detoksinuar zorrët tuaja.

Ky çaj do të qetësojë barkun, eliminon ndjesinë e fryrjes dhe do të kthejë funksionimin normal të zorrëve.

Google search engine
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments