Monday, March 4, 2024

LAJME

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka uruar shqiptarët në 111 vjetorin e pavarësisë. Ajo ka shpërndarë në “InstaStory” një postim të babait të...

Sport

“Nderi i Kombit në Futboll”, çmimi për kombëtaren “Kuq e Zi”

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll, arriti një sukses historik në vitin 2023. Kualifikimi për herën e dytë në Kampionatin Evropian, solli gëzim të madh tek...

Munishi: Me emrat e selektorëve, po bëhet hajgare me Kombëtaren e Kosovës

Ismet Munishi e ka shprehur mllefin e tij me, siç pretendon ai, hajgaret që po bëhen me Kombëtaren e Kosovës me emrat e selektorëve...

Stay Connected

51,000FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Google search engine

Videot Më të shikuara

SHOWBIZ

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka uruar shqiptarët në 111 vjetorin e pavarësisë. Ajo ka shpërndarë në “InstaStory” një postim të babait të...

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

Netflix ka njoftuar përmes një traileri se episodet e reja të “La Casa De Papel” me titull ”Berlin” do të kenë premierën e tyre...

Khattabi: Do ta hap një biznes “hallall”

Feronit Shanbani, së fundi i transformuar në Khattab, i njohur deri vonë me emrin e skenës Fero, po fillon një karrierë të re. Pasi tashmë...

KULT - ART

Mustafa Bilal Karaosmanoglu-A dashurohet pa frikë?

(Përktheu nga gjuha turke: Fatijona Bajraj) A dashurohet pa frikë? I fshehur pas roletave të mbyllura me frikë të kam dashur gjithmonë Unë çdo here jam firkësuar të...

DIASPORA

“Qeveria po tregohet më shumë si shoqatë humanitare”

Analisti Imer Mushkolaj shprehet kritik ndaj Qeverisë dhe kryeministrit Kurti për menaxhimin e parasë publike. Mushkolaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se qeveria aktuale po...
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

SHËNDETËSI

Pse të rinjtë po vdesin nga sëmundjet e zemrës?

Në vitin 2023, vdekjet e papritura, veçanërisht tek të rinjtë, kanë tërhequr vëmendjen e mediave. Dhe kjo dukuri shqetësuese mund të jenë rezultat i...

AUTO - TECH

Mustafa Bilal Karaosmanoglu-A dashurohet pa frikë?

(Përktheu nga gjuha turke: Fatijona Bajraj) A dashurohet pa frikë? I fshehur pas roletave të mbyllura me frikë të kam dashur gjithmonë Unë çdo here jam firkësuar të...
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

POSTET E FUNDIT

OPINIONE

Recent Comments

Monday, March 4, 2024