Tuesday, February 27, 2024

LAJME

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka uruar shqiptarët në 111 vjetorin e pavarësisë. Ajo ka shpërndarë në “InstaStory” një postim të babait të...

Sport

“Nderi i Kombit në Futboll”, çmimi për kombëtaren “Kuq e Zi”

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll, arriti një sukses historik në vitin 2023. Kualifikimi për herën e dytë në Kampionatin Evropian, solli gëzim të madh tek...

Munishi: Me emrat e selektorëve, po bëhet hajgare me Kombëtaren e Kosovës

Ismet Munishi e ka shprehur mllefin e tij me, siç pretendon ai, hajgaret që po bëhen me Kombëtaren e Kosovës me emrat e selektorëve...

Stay Connected

51,000FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Google search engine

Videot Më të shikuara

SHOWBIZ

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka uruar shqiptarët në 111 vjetorin e pavarësisë. Ajo ka shpërndarë në “InstaStory” një postim të babait të...

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

Netflix ka njoftuar përmes një traileri se episodet e reja të “La Casa De Papel” me titull ”Berlin” do të kenë premierën e tyre...

Khattabi: Do ta hap një biznes “hallall”

Feronit Shanbani, së fundi i transformuar në Khattab, i njohur deri vonë me emrin e skenës Fero, po fillon një karrierë të re. Pasi tashmë...

KULT - ART

Hapet ekspozita muzeale në kullën e Ahmet Delisë në Prekaz

Në kullën e Ahmet Delisë, e ndërtuar për herë të parë në gjysmën e dytë të shekullit të 19-të, nga sot përmes një ekspozite...

DIASPORA

“Qeveria po tregohet më shumë si shoqatë humanitare”

Analisti Imer Mushkolaj shprehet kritik ndaj Qeverisë dhe kryeministrit Kurti për menaxhimin e parasë publike. Mushkolaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se qeveria aktuale po...
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

SHËNDETËSI

Pse të rinjtë po vdesin nga sëmundjet e zemrës?

Në vitin 2023, vdekjet e papritura, veçanërisht tek të rinjtë, kanë tërhequr vëmendjen e mediave. Dhe kjo dukuri shqetësuese mund të jenë rezultat i...

AUTO - TECH

Ky është vendi ideal për rregullimin e qerpikëve në Mitrovicë(Me ofertë vetëm 5 euro)

OFERTE NGA BESALASHES.. LASH LIFT - KTHIMI I QERPIKEVE NATYRAL VETEM 5€ !!! Kthimi i qerpikëve është një proces në të cilin qerpikët natyralë...
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

POSTET E FUNDIT

OPINIONE

Recent Comments

Tuesday, February 27, 2024