Monday, March 4, 2024
HomeKryesoreOrari i ndeshjeve të 1/8 së finales së Kupës së Kosovës

Orari i ndeshjeve të 1/8 së finales së Kupës së Kosovës

Google search engine

Në fundjavë do të rinisin garat e pjesës së dytë të edicionit, me ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës. Komisioni i Garave tashmë ka caktuar orarin e këtyre dueleve, ku katër ndeshje zhvillohen të shtunën dhe katër të dielën.

Google search engine

Kupa e Kosovës – 1/8 e finales
E shtunë, 04.02.2023, ora 13:00
Liria – Llapi
Feronikeli ‘74 – Trepça ‘89
Ballkani – A&N
Flamurtari – Vushtrria

Google search engine

e diel, 05.02.2023, ora 13:00
Gjilani – Vjosa
Behari – Prizreni
Malisheva – Fushë Kosova
Prishtina – Dukagjini

Google search engine
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments