Monday, March 4, 2024
HomeKryesoreKomisioni për Buxhet fton Muratin të raportojë për ngritjen e çmimit të...

Komisioni për Buxhet fton Muratin të raportojë për ngritjen e çmimit të tatimit në pronë

Google search engine

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere, e ka ftuar për ditën e premte ministrin e Financave, Hekuran Muratin për të raportuar në komision lidhur me ngritjen e çmimit të bazës tatimore në pronë në 100 për qind.

Google search engine

Komisioni vendosi që mbledhja me ministrin Murati të mbahet të premten në orën 13:30.

Google search engine

Për shtrenjtimin e tatimeve në pronë ka pasur kritika këto ditë nga deputetë të opozitës dhe shumë qytetarë.

Google search engine

Komisioni në mbledhje shqyrtoi Projektligjin për Byronë Shtetërore dhe Konfiskimin e Pasurisë së Pajustifikushme, por i njëjti nuk është hedhur në votim.

Google search engine
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments