Thursday, June 20, 2024
HomeLajme“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron 111 vjetorin e Pavarësisë së...

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

Google search engine

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka uruar shqiptarët në 111 vjetorin e pavarësisë.

Google search engine

Ajo ka shpërndarë në “InstaStory” një postim të babait të saj, Dukagjin Lipa, cili ka postuar flamurin shqiptar dhe shkruan: “Një komb, një flamur. Urime Festa!”.

Google search engine

Ndërsa, Dua ka shkruar: “Urime Festa e Pavarësisë”.

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments