Saturday, April 20, 2024
HomeTjeraHallakamë1 i vrarë e dy të plagosur në Vushtrri

1 i vrarë e dy të plagosur në Vushtrri

Google search engine

Para pak minutash ka ndodhur një rast i rëndë në Vushtrri.

Google search engine

Një person ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur, shkruan “Jepi zë”.

Google search engine

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në vendin ku mbahet tregu në Vushtrri.

Ende nuk dihen detaje të rastit e as personat e dyshimtë

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments