Saturday, April 20, 2024
HomeDiasporaOsmani do të shkojë në Paris në nëntor

Osmani do të shkojë në Paris në nëntor

Google search engine

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, do të shkojë në Paris të Francës në nëntor të këtij viti.

Google search engine

Burime për Klankosova bëjnë të ditur se Osmani do të marrë pjesë atje në “Forumin e Paqes në Paris”.

Google search engine

Deri tani nuk dihet nëse Osmani do të ketë takim me presidentin francez, Emmanuel Macron. Forumi do të mbahet më 10 dhe 11 nëntor.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments