Monday, May 27, 2024
HomeKryesoreNjë trajner i madh si Seid Onbashi, nuk edi definicionin e humbjes

Një trajner i madh si Seid Onbashi, nuk edi definicionin e humbjes

Google search engine
E mbani mend Klubin e futbollit “Mitrovica” në kategorinë e femrave dhe sukseset e këtij klubi deri në Ligën e Kampionëve, nën drejtimin e Seid Onbashit.
Me largimin e përkohshëm të tij nga ky klub, mungesa e sukseseve të këtij klubi është vërejtur kohëve të fundit, shkruan Ditori.
Me rikthimin e Onbashit në KFF Mitrovica, janë rikthyer edhe rezultatet e mëdha. 8 ndeshje, 8 fitore është bilanci i kësaj skuadre në Superligën e Kosovës në Futboll.
Por jo vetëm kaq, trajneri mitrovicas i shumës titujve po arrin suksese edhe me U-13 ku nga 6 ndeshje i ka 6 fitore./Ditori/
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments