Friday, April 19, 2024
HomeLajmeXherdan Shaqiri e shfaq admirimin për legjendën Fadil Vokrri përmes një postimi

Xherdan Shaqiri e shfaq admirimin për legjendën Fadil Vokrri përmes një postimi

Google search engine

Xherdan Shaqiri nuk e ka fshehur asnjëherë admirimin e madh që e kishte dhe e ka për legjendën e futbollit shqiptar, Fadil Vokrri.

Google search engine

Futbollisti nga Zhegra e Gjilanit e përmendi edhe ditë më parë, pas ndeshjes me Kosovën. ish-kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, me të cilin kishte diskutuar rreth mundësisë që t’ju bashkohej “Dardanëve” disa vite më parë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments