Saturday, April 20, 2024
HomeLajmeTë shtëna me armë zjarri në Prishtinë, i dyshuari në arrati

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, i dyshuari në arrati

Google search engine

Dy burra kanë njoftuar policinë se pas një mosmarrëveshjeje, një person i panjohur ka shtënë me armë zjarri.
Policia tha se rasti ka ndodhur të mërkurën në fshatin Busi të Prishtinës, rreth orës 13:50.

Google search engine

Sipas njoftimit, pas hetimeve të zhvilluara është identifikuar i dyshuari ku është bërë bastisja në shtëpinë dhe objektet përcjellëse të tij, dhe gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarit është gjetur dhe sekuestruar një gëzhojë.

Google search engine

“I dyshuari ndodhet në arrati, ndërsa me rastin janë duke u marrë njësitë kompetente policore për procedura të mëtejme hetimore”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments