Tuesday, October 3, 2023
HomeLajmeMot me diell, temperaturat deri në 30 gradë

Mot me diell, temperaturat deri në 30 gradë

Google search engine

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe i nxehtë.

Google search engine

IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-30 gradë Celsius.

Google search engine

Në Prishtinë temperaturat do të jenë nga 17 deri në 30 gradë Celsius.

Google search engine

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriut dhe verilindjes.

Google search engine
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments