Monday, March 4, 2024
HomeLajmePolicia jep detaje për arrestimin e ortopedit për ryfshfet – iu sekuestruan...

Policia jep detaje për arrestimin e ortopedit për ryfshfet – iu sekuestruan para e pajisje mjekësore

Google search engine

Një mjek është arrestuar mesditen e së hënës në Prishtinë, nën dyshimin se ka pranuar ryshfet.

Google search engine

Policia ka dhënë detaje rreth këtij arrestimi në raportin 24 orësh të saj.

Google search engine

Aty bëhet e ditur se në cilësinë e provave i janë sekuestruar një shumë parash, një telefon, si dhe disa pajisje mjekësore.

Google search engine

Klankosova.tv merr vesh se i prangosuri punon si ortoped në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë.

Me vendim të prokurorit ai është dërguar në mbajtje.

Google search engine
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments