Saturday, April 20, 2024
HomeLajme1660 gjoba në 24 orët e fundit

1660 gjoba në 24 orët e fundit

Google search engine

1661 gjoba janë shqiptuar në 24 orët e fundit nga Policia e Kosovës për shkak të mosrespektimit të rregullave të trafikut.

Google search engine

Ndërkaq, 25 persona u arrestuan, ku 21 prej tyre u dërguan në mbajtje dhe dy në vuajtje të dënimit.

Google search engine

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 35 aksidente trafiku me të lënduar dhe 58 aksidente me dëme materiale ndërsa nuk është shënuar asnjë aksident me fatalitet.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments