Thursday, June 20, 2024
HomeKryesoreKB Trepça në mënyrë të veçantë prezanton fanellat e reja (VIDEO)

KB Trepça në mënyrë të veçantë prezanton fanellat e reja (VIDEO)

Google search engine

Nënkampionia e Kosovës në basketboll, Trepça, ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2023/2024.

Google search engine

Rinia, tifozët, palestra, miniera, yjet e ekipit dhe tingujt e këngës së famshme “Semafori” të MC Kresha dhe Lyrical Son,  janë disa nga karakteristikat e prezantimit të uniformës së re, që gjendet nga sot në “Fan Shop”-in e klubit.

Google search engine

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments