Saturday, April 20, 2024
HomeLajmeErmal Fejzullahu ka dy fjalë për Luizin

Ermal Fejzullahu ka dy fjalë për Luizin

Google search engine

Këngëtari Luiz Ejlli ka marrë mbështjetje të madhe nga publiku dhe nga personazhë të famshëm. Një prej tyre është Ermal Fejzullahu një ndër artistët më të kërkuar në treg.

Google search engine

Ai së fundi ka treguar që po e ndjek Big Brother VIP Albania dhe i ka dhënë përkrahje publike banorit Luiz Ejlli.

Google search engine

“Po i gëzohem faktit që edhe publiku të do fort, ashtu siç të dojmë ne të gjithë. Paqsh shëndetin, për të tjerat as mos ta nin hiq” shkruan Ermali në mbështetjen e dhënë për Luizin.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments