Monday, May 27, 2024
HomeLajmeNjë i vdekur dhe dy të lënduar në autostradën “Ibrahim Rugova”

Një i vdekur dhe dy të lënduar në autostradën “Ibrahim Rugova”

Google search engine


Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”, drejtimi Prishtinë – Prizren, në Vërmicë.

Google search engine

Këtë për Klankosova e bëri të ditur Daut Hoxha, zëdhënës për media në Policinë e Kosovës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments