Monday, May 27, 2024
HomeTjeraHallakamëArsenal armësh, krejt çka gjeti Policia e Kosovës deri tash nga grupi...

Arsenal armësh, krejt çka gjeti Policia e Kosovës deri tash nga grupi terrorist në Banjskë (FOTO)

Google search engine

olicia e Kosovës, ka bërë publike disa lloje nga arsenali i armëve që kanë gjetur gjatë kontrollit në disa lokacione e objekte banimi në Banjskë të Zveçanit.

Google search engine

Sipas tyre, bëhet fjalë për gjetjen e dhjetëra, qindra armëve të llojeve dhe kalibrave të ndryshëm, uniforma dhe pajisje logjistike, përfshirë armë ushtarake të kalibrit të rëndë si granata, zolla, mitralozë, kallashnikov etj, transmeton klankosova.tv.

Google search engine

Pamjet më poshtë:

             

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments