Tuesday, February 27, 2024
HomeSportFinalja e Superkupës: Trepça dhe Peja synojnë trofeun e parë të sezonit...

Finalja e Superkupës: Trepça dhe Peja synojnë trofeun e parë të sezonit të ri

Google search engine

Trepça dhe Peja do të përballen sot në finalen e Supërkupës së Kosovës në basketboll.

Google search engine

Ndeshja pritet të zhvillohet me fillim nga ora 17:00, përcjell Klankosova.tv.

Google search engine

Kjo finale pritet të jetë një spektakël i vërtetë.

Google search engine

Mitrovicasit eliminuan Bashkimin dhe Sigal Prishtinën, kurse pejanët mundën Proton Cable Prizrenin dhe Golden Eagle Yllin.

‘Xehetarët’ janë fitues të Kupës, kurse verdhezinjtë janë kampionë të Kosovës.

Google search engine
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments