Friday, June 21, 2024
HomeLajmeAgim Idrizi thotë se nuk është bërë pishman që dëshmoi kundër ish-krerëve...

Agim Idrizi thotë se nuk është bërë pishman që dëshmoi kundër ish-krerëve të UÇK-së

Google search engine

Dëshmitari kundër Thacit dhe të tjerëve, Agim Idrizi në emisionin “Politiko” ka treguar se a është bërë pishman që ka dëshmuar në Hagë.

Google search engine

Ai thotë se nuk është bërë pishman për dëshminë në Hagë.

Google search engine

“Kurr si bi, jaa, qiky Enveri vet e ka lexu fletoren, thojke e ka lshu shtabi i UÇK-së, cili shtab, muni me vet Xhavit Halitin, sa pare i ka dhonë Agim Idrizi në Belgjikë për UÇK-në, unë në ushtri kom nejt vec tre muaj”, tha ai

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments