Monday, May 27, 2024
HomeSportKëto janë ndeshjet që zhvillohen sot në kualifikimet për Euro 2024

Këto janë ndeshjet që zhvillohen sot në kualifikimet për Euro 2024

Google search engine

Sot do të zhvillohen nëntë ndeshje, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2024.

Google search engine

Dueli kryesor dhe ai që na intereson më së shumti është ai mes Republikës Çeke dhe Shqipërisë që zhvillohet në Pragë.

Google search engine

Të dyja këto ekipe mbajnë pozitat një dhe dy në grupin e tyre, me çekët që kanë një pikë më shumë.

Këto janë të gjitha ndeshjet e sotme:

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments