Saturday, April 20, 2024
HomeSportKatërshja kosovare do të ndajë drejtësinë në ndeshjen San Marino-Norvegji (U21)

Katërshja kosovare do të ndajë drejtësinë në ndeshjen San Marino-Norvegji (U21)

Google search engine

Gjyqtarët nga Kosova do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjen kualifikuese të kombëtareve U21 për Euro 2025, ndërmjet San Marinos dhe Norvegjisë, e cila zhvillohet të enjten në orën 18:00.

Google search engine

Sipas FFK-së, Mervan Bejtullahu, Edmond Zeqiri e Fatmir Sekiraqa, dhe gjyqtari i katërt, Vigan Ibërdemaj, janë të përzgjedhurit e UEFA-s për këtë ndeshje.

Google search engine

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “San Marino Stadium”, njofton KlanKosova.tv.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments