Monday, March 4, 2024
HomeLajmeOsmani i uron suksese Begajt e Ramës në marrjen e Presidencës së...

Osmani i uron suksese Begajt e Ramës në marrjen e Presidencës së KS të OKB-së: Të qëndrojmë bashkë

Google search engine

Presidentja Vjosa Osmani i ka uruar fat të mbarë homologut të saj shqiptar Bajram Begaj dhe kryeministrit Edi Rama në udhëheqjen e Presidencës në Këshill të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara.

Google search engine

Ajo tha se është një kohë kyçe për paqen dhe sigurinë dhe se është e nevojshme që të jenë bashkë.

Google search engine

“Suksese Presidentit Bajram Begaj, Kryeministrit Edi Rama, Misionit të Shqipërisë në OKB me marrjen e Presidencës së KS të OKB-së nga Shqipëria. Në këtë kohë vendimtare për paqen dhe sigurinë, është e rëndësishme që ne të vazhdojmë të qëndrojmë të bashkuar në promovimin e vlerave tona të përbashkëta demokratike globalisht”, ka shkruar Osmani.

Google search engine
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google search engine
Google search engine

Most Popular

Google search engine
Google search engine

Recent Comments