Ballina Kryesore Vdes Violeta, kosovarët mërziten për këngëtaren dhe gazetaren (VIDEO)

Vdes Violeta, kosovarët mërziten për këngëtaren dhe gazetaren (VIDEO)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here