Ballina Kryesore E mposhti kancerin, tani kampion vendi në Bodybuilding (VIDEO)

E mposhti kancerin, tani kampion vendi në Bodybuilding (VIDEO)

Sportistit nga Mitrovica për shkak se vuante nga një sëmundje e rëndë mjekët nuk i kishin dhënë shumë kohë jetë.

Mirëpo, ai u shërua dhe arriti të bëhet kampion i Kosovës në bodybuilding, njofton Klan Kosova.

Kronikë e gazetarit Flamur Gajtani: https://www.youtube.com/watch?v=Ud0YeLkRPYM

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here