Ballina Lajme Kështu po i kalon ditët në vetizolim Dhurata Dora

Kështu po i kalon ditët në vetizolim Dhurata Dora


Dhurata duket se po e shijon qëndrimin në shtëpi.

Ashtu sikurse shumë të famshëm të tjerë, edhe Dhurata Dora nuk mundi t’i rezistojë TikTok-ut, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vallëzuar në ballkon dhe dukej shumë e lumtur.

“Çfarë po bëni?”, ishte mbishkrimi që këngëtarja ia ka lënë kësaj videoje, në të cilën pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, “Lass Los” mban titullin kënga e fundit nga Dhurata Dora, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin Azet.

View this post on Instagram

What are you doing? 😚 #ballkon 🤣

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here