Ballina Hallakamë Qytetarët protestuan kundër rrëzimit të Qeverisë

Qytetarët protestuan kundër rrëzimit të Qeverisë


Ndryshe nga ditët e tjera ku në orët e mbrëmjes qytetarët protestuan kundër zhvillimeve politike aktuale, sot ata dolën në ballkonet e tyre në ora 10:00, para seancës ku do të votohet për mocionin për rrëzimin e Qeverisë Kurti, që të kundërshtojnë këtë.

Ata po kundërshtojnë që vendi të mbesë pa Qeveri pikërisht kur po luftohet një sëmundje vdekjeprurëse, njofton Klan Kosova.

Protesta u bë me tenxhere dhe tepsia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here