Ballina Lajme Melinda bashkëpunim me reperin e njohur?

Melinda bashkëpunim me reperin e njohur?


Melinda ka ngritur dyshimet se shumë shpejt mund ta shohim bashkëpunimin e parë të saj pas më shumë se një viti.

Melinda Ademi është nisur drejt Gjermanisë ku  do të mbaj një koncert në njo nga klubet në Bokum, shkruan lajmi.net.

Ajo gjatë fluturimit është takuar me reperin Gjiko me të cilin ndau edhe një fotografi, dhe ky postim nxiti dyshime se dyshja janë duke u përgatitur edhe për një duet.

Kujtojmë se në repertorin e saj Melinda deri më tani ka vetëm një bashkëpunim dhe ai është me Sevenin, kënga e titulluar ‘Lulije’ ishte publikuar një vit më parë.

Ndërsa një duet me Gjikon do ishte mëse i mirëseardhur për publikun. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here