Ballina Lajme Baby G e “nxehtë”, ekspozon linjat trupore

Baby G e “nxehtë”, ekspozon linjat trupore


Këngëtarja shqiptare Gordana Kingji, njihet me emrin artistik Baby Gee.

Ajo ka kohë që nuk ka lansuar një këngë të re, por ajo ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Pozat atraktive dhe gjysmë të zhveshura janë “specialitet” për artisten, derisa kësaj radhe ajo erdhi më ndryshe dhe mjaft e “nxehtë”.

Me një veshje mjaft provokative, ajo së fundmi publikoi një fotografi teksa theksonte linjat e saj bombastike trupore, e që nuk heziton ti ekspozoj shpesh nëpër rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here