Ballina Kryesore Pique pas humbjes: Ky është ekipi më i dobët i Realit me...

Pique pas humbjes: Ky është ekipi më i dobët i Realit me të cilin jam ndeshur


Real Madrid ka fituar mbrëmë Barcelonën.

Los Blancos shënuan dy herë në pjesën e dytë për ta marrë kryesimin në La Liga.

Pas disfatës është mbrojtësi kataluas Gerrard Pique, ka thënë se futbollistët e Realit kanë pasur paraqitje të zbehtë dhe se ka qenë zhgënjyese që Barca nuk ka krijuar epërsi në pjesë të parë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

“Real Madrid në pjesën e parë ka qenë Reali më i dobët me të cilin unë jam përballur në Bernabeu”.

“Humbëm një mundësi që t’i mposhtnim. Ne duhej të luanim më mirë në pjesë të dytë, por që ne humbën topa dhe tek ata u rrit besimi”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here