Ballina Kryesore Lyon fiton ndaj Juventusit

Lyon fiton ndaj Juventusit


Lyon ka shënuar fitore me rezultat minimal 1-0 në përballje me Juventusin në ndeshjen e parë të eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Francezët u treguan më të mirë dhe rrezikuan më shumë në pjesën e parë, ndërsa në anën tjetër Juventusi përveç një dominimi të vogël të posedimet me raste ishte dobët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here