Ballina Auto-Tech Edi Rama takon Mark Zuckerberg: Gjatë një darke miqsh të posaçëm në...

Edi Rama takon Mark Zuckerberg: Gjatë një darke miqsh të posaçëm në Mynih


Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka takuar sonte krijuesin e Facebook-ut, Mark Zuckerberg.

Rama ka thënë se takimi mes tij dhe Zuckerberg ndodhi në një darkë në Munih për Konferencën e Sigurisë, njofton Klan Kosova.

”Me Mark Zuckerberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë😊”, shkruan Kryeministri Rama.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here