Ballina Hallakamë Tomë Gashi për videon ku ia shqelmonte paratë lypsit: Tu e kry...

Tomë Gashi për videon ku ia shqelmonte paratë lypsit: Tu e kry punën e inspekcionit


Avokati Tomë Gashi të cilit para pak çastesh iu publikua një video në të cilën shihej duke shqelmuar paratë e një lypsi që ia kishin lënë qytetarët.

Avokati Gashi ka dhënë një arsyetim të çuditshëm duke thënë se po e bën punën e inspektorit.

“Tu e kry punën e inspekcionit mas dy vjet britmash të çmendura dit e nat në sheshin Nënë Tereza”, ka shkruar Gashi.

Tu e kry punen e inspekcionit mas dy vjet britmash te qmendura dit e nat ne sheshin Nënë Tereza! Keta kan shefa me mercedesa dhe jan tregu per mbi 2 vite grup me i organizuar se inspekcioni i Prishtines.!

Posted by Tomë V. Gashi on Friday, February 14, 2020

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here