Ballina Hallakamë Tërmet në Mitrovicë

Tërmet në Mitrovicë


Një lëkundje e tokës ka ndodhur në këto momente në Mitrovië. Ende nuk dihet sa shkallë ka ndodhur kjo dridhje dhe as ku është epiqendra e këtij tërmeti, njofton Ditori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here