Ballina Lajme Dafina prezanton nënën dhe motrën: Janë dy femrat më të rëndësishme në...

Dafina prezanton nënën dhe motrën: Janë dy femrat më të rëndësishme në jetën time


Dafina Zeqiri ka publikuar foto me nënën dhe motrën.

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka treguar se është shumë e afërt me nënën e saj por edhe motrën, shkruan lajmi.net.

Se janë dy femrat më të rëndësishme në jetën e saj e ka thënë edhe pranë postimit të fundit në Instagram.

“Dy femrat me më së shumti rëndësi në jetën time”, ka shkruar Dafina pranë postimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here