Ballina Lajme Rita Ora vjen tërheqëse në fotosesionin për “Thomas Sabo”

Rita Ora vjen tërheqëse në fotosesionin për “Thomas Sabo”


Rita Ora ka realizuar set të ri fotografik.

Rita Ora krahas suksesit të jashtëzakonshëm në muzikë, njihet edhe si imazh i brendeve të njohura, shkruan lajmi.net.

Ajo disa herë ka bashkëpunuar me “Thomas Sabo”, ndërsa së fundi realizoi edhe një set të ri fotografik për atë markë.

E veshur me një fustan me lule dhe këmishë transparente, këngëtarja dukej për mrekulli.

Për ndryshe, Rita Ora së fundi ka qëndruar në Florida, ku xhiroi për klipin e ri. 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here