Ballina Lajme Kida as kësaj radhe nuk zhgënjen me paraqitjen

Kida as kësaj radhe nuk zhgënjen me paraqitjen


Kida vjen atraktive edhe në paraqitjen e radhës.

Kida është aktive me publikimin e fotografive të reja, në të cilat asnjëherë nuk zhgënjen, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë xhinse dhe bluzë të bardhë, të cilën e kishte zbërthyer paksa tek gjoksi.

Kujtojmë se “Moti” titullohet projekti i fundit muzikor nga Kida, ndërsa nuk ndalet së punuari rreth këngëve të reja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here