Ballina Lajme Melinda mezi njihet pas këtij ndryshimi (FOTO)

Melinda mezi njihet pas këtij ndryshimi (FOTO)


Melinda Ademi ka ndryshuar drastikisht pamjen.

Melinda Ademi tesksa po shijon suksesin e këngës së re, vendosi të bëjë një ndryshim në pamje, shkruan lajmi.net.

Ajo është bërë bjonde dhe ka shkurtuar flokët, ndërsa mezi njihej në fotografinë që e postoi në Instagram.

Për ndryshe, “Çifteli” titullohet projekti i fundit nga Melinda Ademi, i cili u prit mirë në publik.




PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here