Ballina Kult-Art Këngëtarja e njohur shqiptare rikthehet pas 11 vitesh në ‘Kënga Magjike’

Këngëtarja e njohur shqiptare rikthehet pas 11 vitesh në ‘Kënga Magjike’


Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që prej vitesh ka sjellë vetëm hite në tregun muzikor shqiptar, Eneda Tarifa rikthehet në “Kënga Magjike” pas 11 vitesh.

Hera e fundit kur Eneda mori pjesë në këtë festival ishte në 2008-ën, kur konkurroi me këngën “Zëri im”.

Pas 11 viteve, Eneda ka vendosur të rikthehet dhe do marrë pjesë në “Big Artist”.

Thuhet se këngën e re të Enedës e ka kompozuar Flori Mumajesi meqënëse këngëtarja u pa së fundmi në studion e tij muzikore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here