Ballina Lajme Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze Greta Thunberg

Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze Greta Thunberg


Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg, transmeton Klan Kosova.

Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni.

“ Ajo është vazjë e re kaq  e mahnitshme dhe aq e guximshme, për t’u ngritur në këmbë kundër të rriturve”, ka thënë Kardashian.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here