Ballina Kryesore Shuma marramendëse që Rita Ora e mori për një koncert në Kroaci

Shuma marramendëse që Rita Ora e mori për një koncert në Kroaci


Rita Ora së fundi ka mbajtur koncert në Kroaci.

Rita Ora ka mbajtur koncert në Zarë, ku mbajti koncert në sallën e sporteve në Visnjik, shkruan Index.hr.

Sipas këtij mediumi, biletat për këtë koncert nuk ishin shitur sa duhet.

Me të arritur në aeroport, këngëtarja ishte pritur nga mediet dhe organizatorët, këta të fundit e pritën me një tufë lulesh të bukura.

Në artikullin e “Index.hr”, që ishte publikuar para koncertit të Ritës, thuhet se organizatori Zoran Skugor, nuk ishte i pajtimit që ky koncert duhej të ndodhte.

Sipas tij, ky koncert i saj kushton 200.000 euro për Zadarin dhe i tili nuk vlen të organizohet, pasi ka kosto të larta.

Megjithatë, Rita mbajti koncertin e paralajmëruar dhe u prit shumë mirë nga publiku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here