Ballina Lajme Adrola Dushi prezanton prindërit dhe kujton ditët e errëta në jetën e...

Adrola Dushi prezanton prindërit dhe kujton ditët e errëta në jetën e saj


Një nga vajzat më të bukura shiptare na ka prezantuar me dy përsonat më të vyer në jetën e saj. Adrola Dushi, ish Miss Universe ka ndarë në rrjetin social, Instagram një foto krah prindërve të saj. Adrola tashmë do të jetë drejuese e ‘Këngës Magjike’ duke u shkëputur për pak nga karriera e saj si modele në SHBA. Me këtë postim ajo ka treguar se ku e gjen forcën në ditët e vështira.

Në ditët më të errëta, kur ndjehem e papërshtatshme, e pavlerë dhe jo e dashur. E kujtoj e bija e kujt jam dhe e drejtoj kurorën time”- ka shkruar  Adrola.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here