Ballina Hallakamë Vdes një i mitur, nuk dihen shkaqet

Vdes një i mitur, nuk dihen shkaqet


Një i mitur ka ndërruar jetë sot rreth orës 17:30 në Fushë-Kosovë.

“Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën Xhemajl Mustafa në Fushë-Kosovë, ndodhet një person i shtrirë”, thuhet në njoftimin e Policisë.

“Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ekipi mjekësor, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës mashkull (i mitur)”.

“Aktualisht hetuesit policor në koordinim me Prokurorinë përkatëse janë duke punuar për sqarimin e rrethanave të këtij rasti”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here