Ballina Kryesore Kidnapohet një grua në Fushë Kosove, pamje shqetësuese

Kidnapohet një grua në Fushë Kosove, pamje shqetësuese

Mëngjesin e sotëm në lagjen “Pajazit Islami” në Fushë Kosovë, dy burra e kanë futur me dhunë një grua në veturë.

Në videon të cilën e ka publikuar Insajderi, shihet gruaja teksa ndërhyn gjatë konfliktit verbal në mes dy burrave.

Derisa të dy i vërsulen gruas, njëri prej tyre ia vendos dorën në gojë dhe të dy bashkë e fusin atë me forcë në veturë.

Ajo dëgjohet duke kërkuar ndihmë, ndërkaq që tërhiqet drejt me forcë drejt veturës.
Pamjet mund ti ndiqni KETU.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here