Ballina Lajme Kështu duket në përditshmëri Ryva Kajtazi

Kështu duket në përditshmëri Ryva Kajtazi

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare.

Këngët e saj pëlqehen nga publiku i të gjitha moshave që nga ato kur ajo kishte filluar karrieren.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesionin e saj.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe e ajo që mori gjithë vëmendjen është padyshim veshja dhe pamja e saj më bukur se kurrë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here