Ballina Kryesore A është ky nga semimaturantët ma të bukur të Mitrovicës (FOTO)

A është ky nga semimaturantët ma të bukur të Mitrovicës (FOTO)

Semimaturantët e shkollës fillore “Migjeni” sonte festojnë semimaturën.

Shumë nga ta, në këtë natë të veçantë të jetës së tyre, mundohen të duken në mënyrën më të mirë të mundshme.

15 vjeçari Ardian Isufi, është njëri nga semimaturantët e qytetit të Mitrovicës që ka rënë në sy me pamjen dhe veshjen që ka zgjedhur për këtë natë të paharrueshme të tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here