Ballina Kryesore Mitrovicasit të suksesshëm në “Bunar Fest”

Mitrovicasit të suksesshëm në “Bunar Fest”

Në garën e hedhjes në ujë me goma “Bunar Fest” që u mbajt në qytetin e Prizrenit, klubi i zhytjes “Trepça” arriti të zë vendin e tretë, njofton Ditori.

Fitues i kësaj gare doli Arzu Sinik që zuri vendin e parë, amerikani Isaac Adler dhe klubi Trepça me vendin e tretë.

Pjesëmarrës në këtë garë ishin edhe pjesëtarët e KFOR-it.

Ndryshe, klubi i zhytjes “Trepça” krahas pjesëmarrjes në garë u kujdesen edhe për sigurinë e eventit./Ditori/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here