Ballina Diaspora Vdes tragjikisht në Gjermani 26-vjeçari nga Kosova, ishte vëlla i vetëm i...

Vdes tragjikisht në Gjermani 26-vjeçari nga Kosova, ishte vëlla i vetëm i tri motrave

Një i ri nga Kosova ka humbur jetën tragjikisht në Gjermani.

Bëhet fjalë për Arif Zekajn, me prejardhje nga Jabllanica, shkruan lajmi.net.

Këtë e kanë bërë të ditur të afërm të të ndjerit të cilët kanë publikuar fotografi në rrjetet sociale.

26-vjecari Zekaj jetonte së bashku me familjen në Gjermani dhe raportohet ishte vëlla i vetëm i tre motrave.

Aksidenti ka ndodhur ditën e djeshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here