Ballina Kryesore Nëna e Dua Lipas shfaqet me veshje tradicionale (FOTO)

Nëna e Dua Lipas shfaqet me veshje tradicionale (FOTO)

Anesa nëna e këngëtare së famshme, Dua Lipa është një grua me mjaft stil dhe këtë e ka shfaqur edhe në postimin e fundit.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto me veshje tradicionale të vitit 1997.

“Ari i qëndisur dore. Veshje tradicionale shqiptare e vitit 1997”, ka shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here