Ballina Kryesore Met Elshani pas plagosjes: Mirë jam, faleminderit për brengosjen (FOTO)

Met Elshani pas plagosjes: Mirë jam, faleminderit për brengosjen (FOTO)

Gjatë orëve të pasdites së sotme, menaxheri i labelit muzikor “OnRecords” , Met Elshani u plagos me armë zjarri në lagjen “Dardania”.

Përmes një postimi në Instagram, Elshani është lajmëruar për herë të parë pas plagosjes. Ai ka shpërndarë këngën e re të artistëve të tij, Fero dhe Zzap.

“Flm për brengosjen mirë jam MOMO është një super projekt që kemi punuar shumë, knaquni me këngën.”, ka thënë menaxheri i njohur.

Rreth kësaj ngjarje janë arrestuar tre persona. Përveç Met Elshanit, edhe një person tjetër është plagosur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here