Ballina Foto-Video Lajmi i fundit: Aksident i rëndë trafiku në Mitrovicë (FOTO)

Lajmi i fundit: Aksident i rëndë trafiku në Mitrovicë (FOTO)

Para pak minutash, një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur te “Uniteti” në Mitrovicë, njofton Ditori.

Një veturë është përplasur në murin e një shtëpie, me ç’rast janë lënduar dy persona.

Të lënduarit janë dërguar në spital dhe mësohet se janë jasht rrezikut për jetë/Ditori/

Foto nga vendi i ngjarjes:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here